GALASPORT, s.r.o.

Kořeny výhradně české firmy sahají do roku 1990, kdy Vladislav Galuška zaregistroval svou firmu pod názvem Gala Sport Sušice.

V roce 2000 vznikla společnost GALASPORT,s.r.o., vlastněná a řízená  Vladislavem Galuškou a Annou Galuškovou.

Hnací silou byla a je vášeň Vladislava Galušky pro vodní sporty.  Jako kajakář aktivně jezdil vodní slalom a byl i v kajakářském seniorském reprezentačním týmu.

A protože rovněž trénuje mnoho let slalomáře od začátečníků po světové medailisty, zná dokonale potřeby a nároky VODÁKA. Když je vše doplněno technickými znalostmi získanými studiem na ČVUT a výborným týmem, může vzniknout kvalitní pádlo, loď či jiný doplněk. 
Díky používání výhradně špičkových materiálů společně s výborným designérským týmem, techniky a sportovců extra třídy jsme firma známá jako výrobce vysoce kvalitních pádel a špičkových slalomových lodí.  

Cílem firmy je vyrábět v nejlepší kvalitě výrobky  pro pádlování na všech vodních terénech pro všechny pádlaře od začátečníků až po nejnáročnější zákazníky, profesionální sportovce.  

Sportovci na našich výrobcích získávají na OH, MS či ME pravidelně mnoho medailí.

Vyjmenovat je všechny je skoro nemožné, ale za zmínku může stát napsat jména: Lukáš Pollert, trojnásobný olympijský vítěz Tony Estanguet, Boris Neveu, Vavřinec Hradilek, Sideris Tasiadis, Vít Přindiš, Joe Clarke, Hannes Aigner…