CAIPI EVO Carbolight kajak 350cm

Cena po přihlášení
Kód
01871

CAIPI EVO Carbolight kajak 350cmCAIPI EVO Carbolight kajak 350cmCAIPI EVO Carbolight kajak 350cmCAIPI EVO Carbolight kajak 350cm


CAIPI EVO je nový model kajaku firmy GALASPORT, který byl vyvinut opět ve spolupráci se špičkovým francouzským kajakářem, pětinásobným mistrem světa, Borisem Neveu. Na vylepšení CAIPI FINS se pracovalo 4 roky, vzniklo několik prototypů a vylepšení se zdálo jako "sisyfovská" práce. Vylepšení CAIPI FINS, roky celosvětově nejpoužívanějšího kajaku ve vodním slalomu, se zdálo nemožné. Ale Boris věřil, že EVOLUCE již ideální lodě musí určitě existovat. CAIPI EVO na první pohled patří do rodiny modelů CAIPI a má jako předchůdce také integrované ploutvičky, které vyhovují pravidlům ICF. Protože sezení bylo posunuto o téměř tři centimetry dozadu, bylo nutné posunout i těžiště lodě.  Za sedačkou je CAIPI EVO širší, boky lodě v tomto místě jsou kolmější. Dno prvního metru špičky je kulatější a loď se za stejné či lehce vylepšené točivosti stala rychlejší. Paluba cca půl metru před límcem je na rozdíl od CAIPI FINS lehce plošší a tím pádem je více místa se dostat pod tyčky branek.

Materiálová verze CARBOLIGHT

 

Poznámka k barevnému designu:

  • Cena lodi zahrnuje jednoduchou kombinaci maximálně 2 barev, které si vyberete ze vzorníku, a  bez použití šablonové fólie. Pokud chcete nějaký svůj barevný design, stáhněte si šablonu, navrhněte svůj design, zašlete nám ho a my Vám sdělíme, zda jsme schopni tento design realizovat a za jaký příplatek.
  • Dále upozorňujeme, že i když nám sdělíte přesné číslo RAL barvy a my použijeme barvu přesně tohoto čísla, tak v případě, že pod barvou je karbon/aramidová nebo karbonová tkanina, TAK SE ODSTÍN BARVY ZMĚNÍ VLIVEM TMAVÉHO POKLADU. Přesného odstínu barvy je možné dosáhnout pouze tehdy, pokud pod touto barvou je bílá barva. Ale další vrstva bílé barvy zbytečně zvyšuje hmotnost lodě.
  • POKUD SI PŘEJETE DESIGN, KTERÝ PŘECHÁZÍ Z PALUBY NA DNO, TAK DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME, ŽE VÝSLEDEK NEMUSÍ BÝT PODLE VAŠCIH PŘEDSTAV A DESIGN NA PALUBĚ NEMUSÍ NAVAZOVAT NA DESIGN  NA DNĚ. Důvod je prostý, skořepinu paluby a dna laminujeme do formy, která je např. pro loď o nosnosti 75 kg. Abychom Vám upravili loď na nosnost např. 70 kg, tak musíme několik mm ze skořepiny dna seříznout. Poté je velmi obtížné dosáhnout toho, že např. pruh přecházející z paluby   bude navazovat na pruh na dně.

Jak vyplnit KONFIGURÁTOR

Číslo objednávky – toto pole není povinné

Jméno závodníka – doporučujeme doplnit

Pole označené hvězdičkou *  je třeba vyplnit vždy.

Pokud byste později chtěli změnit nějaký parametr objednané lodě, tak je to možné, dokud v detailu své objednávky neuvidíte ve sloupci Ve výrobě slovo „Ano“. Své objednávky najdete pod svým jménem v Seznamu objednávek.

 

PoužitíSlalom
Délka lodě350 cm
Šířka lodě60 cm
Vhodné pro55 až 85kg
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty

Konfigurátor